Január harmadik hétfője az év legdepressziósabb napja?
Január harmadik hétfőjét, az úgynevezett “Blue Monday”-t az év legdepressziósabb napjának tartják. Szakértők szerint a szürke, ködös vagy hideg idő, a karácsony után megérkező hitelkártya-számlák, és sokaknál a máris megszegett újévi fogadalmak mind hozzájárulnak ehhez. Hogyan küzdhetünk meg a téli...